Gjithmonë - bio-stimuluese për lëndinë 5 Kg Shfaq të madhe

Gjithmonë - bio-stimuluese për lëndinë 5 Kg

Always5

Produkt i ri

Reactivator metabolike.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 46 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 46 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,46 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

46,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Plotësisht produkt organik si ajo është një hydrolysed bimë ekstrakt nga Kallam Sheqeri.

Përdorimi i këtij produkti ju lejon të krijoni një ushqimore bazë të plotë me integrimin e plehrave në grimcuar ngarkesës së turf.

Është pronar i pronës së tokës dhe është përdorur si një bio-stimuluese në periudhat më të madhe të stresit.

Efekti i saj është manifestuar në stimulimin e fotosintezës, frymëmarrje dhe translocation e lëndëve ushqyese, efekti i plehrash në tokë, në sajë të pranisë së humic/fulvic acidet luan një bio-stimulimi i veprimit për bimësinë duke bërë të mundur thithjen e elementeve kryesore nutritrivi, në sajë të pranisë së lirë amino acidet luan anti-stresi i veprimit të pesticideve trajtimet, veprim chelatinizzante e lëndëve ushqyese, e rregullon pH e trajtimit të ujit në të lëngshme dhe të përcaktuar, ne një anti-stres të veprimit në turf.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave ALWAYS

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e pleh për lëndinë ALWAYS Bottos.

Shkarkime (117.62k)