Shorti dhe Reseeding - Pleh për lëndinë nga 2 Kg Shfaq të madhe

Shorti dhe Reseeding - Pleh për lëndinë nga 2 Kg

FrtlzzntSmnTrsmn-2

Produkt i ri

Për të ri plantings dhe reseeding.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 15 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 15 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

15,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Plehrave të bimëve narkotike lirimin e azotit teknologjisë me NS-54. Të plehrave "Iniciativë" të veçanta për çdo të ri të mbjelljes ose reseeding operacioneve.

Përmbajtja e lartë e disponueshme Fosfor menjëherë pas shpërndarjes siguron një të shpejtë mbirjes dhe shfaqjen e filiz, e drejtë fillestare e rritjes dhe zhvillimit në thellësinë e sistemit root.

E azotit të pranishëm në formën e Poli-NS-54® kontrolluar lirimin e ushqen bimë gradualisht për 40-50 ditë.

Në Kalium nxit formimin e indeve në fletë dhe radikalët, dhe ndihmon për të mbushur boshllëqet. Produkt me kokërr mesatare madhësia e imta SGN 150, e cila siguron një shpërndarje homogjene e produktit në pjesë për të trajtuar.

Calculator

Ju lutemi të hyjë në fushë për të llogaritur sasinë e nevojshme 

 njësi(s)

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Data Sheet SEMINA TRASEMINA

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e plehrave për lëndinë dhe overseedings sowings të Bottos.

Shkarkime (509.18k)