Verë dhe Dimër të Plehrave në lëndinë nga 7 Kg Shfaq të madhe

Verë dhe Dimër të Plehrave në lëndinë nga 7 Kg

FrtlzzntSttNvrn-7

Produkt i ri

Në mënyrë për të nxitur rritjen ekonomike.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 47 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 47 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

47,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Improver, 100% HUMIC DG™ nga një bazë e Leonardite.

Kjo është një formulim që e përmirëson strukturën e tokës dhe të favorizimit të qarkullimit të ajrit dhe të ujit: në shkollën " sandy tokë nuk është larë jashtë dhe promovon asimilimin e të gjithë ushqyesve të administruara për lëndinë.

Përmirëson pjellorisë së tokës, dhe sjell bakteret dhe stimulon aktivitetin e sjell dhe e bën të mundshme në formën chelated makro dhe mikro elementet për të bimore, duke favorizuar thithjen e saj, dhe i sjell format organike të karbonit për të ngadalësuar shitje.

Sjell në livadh fulvic të pangopura, të cilat thithen nga rrënjët të stimulohet rrënja e veprimtarisë dhe krijimi i qelizave të reja dhe indet e radikalëve.

Nxit rritjen e rrënjë dhe rigjenerimin e sistemit root e turf për t'u stresuar. Rrit metabolizmin dhe sistemin imunitar të bimëve kundër kërpudhave dhe insektet.

Homogjen madhësi grimcë dhe uniforme kokrra 2-3 mm, e thatë, pa pluhur, pa erë, e lehtë për të vendosur me shopping cart ose me dorë. Të shpejtë solubility: në sajë të teknologjisë DG™ çdo granula me disa mm e ujit mbeturinat 24.000 pjesëza që mbulojnë homogeneously trajtohen sipërfaqe.

Calculator

Ju lutemi të hyjë në fushë për të llogaritur sasinë e nevojshme 

 njësi(s)

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)7

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Naturalgreen Estate Inverno

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e pleh për lëndinë Summer Winter Bottos.

Shkarkime (367.32k)