Vjeshtë K 21-0-25 - Pleh për lëndinë 25 Kg Shfaq të madhe

Vjeshtë K 21-0-25 - Pleh për lëndinë 25 Kg

AutumnK25

Produkt i ri

Antistress dimrit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 91 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 91 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,91 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

91,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

VJESHTË K 21-0-25 është një pleh shitje planifikuar nga Polyon për të përdorur para-dimër turf.

Ajo është e rekomanduar për fertilizations fusha sporti dhe zbukuruese e vlerë të veçantë ku ju mund të vlerësojmë dhe të kërkojë të zgjatur veprimi i shitjes së pjesës së azotit në 2-3 muaj.

VJESHTË K 21-0-25 karakterizohet nga prania e Azotit N në shitje programuar përfundoi POLYON si një përqindje 100%, me grurë madhësi mes 2.5 mm – 3.0 mm.

VJESHTË K 21-0-25 është një cilësi të lartë të plehrave për rigoroze profesionale sugjeroj që të përdorni jo më shumë se 2-3 javët e para të ftohta të dimrit në një mënyrë të tillë që pjesë potassica mund të kryejnë të saj të vlefshme të ndarë nga jakë e bimëve, dhënia rezistencë të ftohtë stresi.

Veprimi i Kaliumit është shprehur edhe në zgjerimin e ngjyrosur e turf gjatë parë ngricat e dimrit.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiAntistress
Konsistencai grimcuar
LirimTransferimi i planifikuar
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitPre-dimër
Periudha e përdorimitPre-Summer
Doza30-50 gr / m2
Veprimfuqizimin
VeprimAntistress
Composizione chimica o organica
Azoti (N)21%
Nitrik e kaliumit (K)25%
Squfurit trioxide21%
Dimensioni e peso
Pesha (kg)25

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Fleta e të dhënave AUTUMN K

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e pleh për lëndinë AUTUMN K Bottos.

Shkarkime (127.17k)