Super Hekuri 9-9-9 + 11 Fe - Pleh për lëndinë, nga 22.7 Kg Shfaq të madhe

Super Hekuri 9-9-9 + 11 Fe - Pleh për lëndinë, nga 22.7 Kg

SuperIron22.7

Produkt i ri

RINVERDENTE, ANTIMUSCHIO

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 99 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 99 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

99,45 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

SUPER HEKURI 9-9-9 + 11 Fe është një produkt të veçantë, një korrigjim është formuluar dhe homogjene me një përmbajtje të lartë në Fe për të bërë në një kohë të shkurtër, një efekt rinverdente dhe ndoshta antimuschio.

Formulimi i Super Hekuri është shumë acidifying për përmirësimin e alkaline e dherave, të ndihmojnë për të trajtuar simptomat e chlorosis dhe yellowing e lë shpesh shkaktohet nga mungesës së hekurit.

Lloji i formulimin e SUPER HEKURI 9-9-9 + 11 Fe nuk ka njollë guri shitore dhe mund të përdoret lirisht edhe në zonat e banuara me vlerë.

Madhësia e granula janë mes 2.0 – 2.5 mm.

Punët me doza më e lartë ka qenë e përdorur me sukses për të luftuar moss i pranishëm në lëndinë, duke shkaktuar dritë për të lehtësuar pasuese mekanike heqjen e një rit.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiRinverdente
Konsistencai grimcuar
LirimTransferimi i menjëhershëm
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitPre-dimër
Periudha e përdorimitPre-Summer
Doza25-35 gramë për metër katror
VeprimKillers
VeprimRinverdente
Composizione chimica o organica
Azoti (N)9%
Fosfori pentoxide (F)9%
Nitrik e kaliumit (K)9%
Squfurit trioxide27.5%
Hekuri9%
Dimensioni e peso
Pesha (kg)22.7

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave SUPER IRON

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e plehrave lëndinë SUPER IRON Bottos.

Shkarkime (126.37k)