Energji të Lëngshme - bio-stimuluese bari nga 1 Kg Shfaq të madhe

Energji të Lëngshme - bio-stimuluese bari nga 1 Kg

VigorLiquid1

Produkt i ri

Shërim biofertilità.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 13 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 13 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

13,10 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Formuluar lëng me një përqendrim të lartë të humic acidet nxjerrë nga leonardite.

E humic acidet përbëhet nga macromolecules me një nivel të lartë peshë molekulare me një kapacitet të madh të tokës.

E fulvic acidet janë të përbëra nga molekula më të vogla me aftësinë për të bërë më shumë në dispozicion dhe më e lehtë për të asimiluar të ushqyesve.

Efekti i saj është shfaqur në uljen e akumulimit të kripshmëria në tokë, për të favorizojnë thithjen e ushqimore elemente nga të bimëve, të ndihmojë në zhvillimin e rrënjë, sistemet e ndihmoni mbirjes së farërave, bimësinë e rritjes totale të xhiruar dhe pasi që të rrisë mbrojtjen e të fl ora e baktereve në tokë.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Llojibiostimulant
Konsistencalikuid
LirimTransferimi i menjëhershëm
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitGjatë gjithë vitit
Doza50-80 Kg / ha
Veprimbiostimulant
Dimensioni e peso
Pesha (kg)1

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Fleta e të dhënave VIGOR LIQUID

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e pleh për lëndinë VIGOR LIQUID Bottos.

Shkarkime (117.44k)