Re Radikale 3-16 - të lëngshme të Plehrave për lëndinë 5 Kg Shfaq të madhe

Re Radikale 3-16 - të lëngshme të Plehrave për lëndinë 5 Kg

NewRadical5

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 55 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 55 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,55 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

55,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pleh organik-mineral me një mbizotërim të fosforit dhe hekurit nga organike të bazuar në perime.

Luan rëndësishme të veprimit dhe të rëndësishme në proceset e radikale turf. Efekti i saj është manifestuar në marrjen e fosforit në dispozicion me rritjen e solubilization të ushqimore elementeve në rhizosphere, të rrisë thithjen e amino acideve, fosfat dhe si rrjedhojë e akumulimit të karbohidrateve dhe proteinave në fabrikë, aktivizimin e procesit të fotosintezës dhe frymëmarrje, rritja e lokacioni shkëmbim të kapaciteteve.

Re Radikale në favor të rritjes së substancës humic tokës, duke përmirësuar përbërjen e saj dhe duke e bërë atë më të lehtë asimilimit të lëndëve ushqyese bërë me fekondimit dhe rritja e mbajtjes së ujit nga toka.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Llojibiostimulant
Konsistencalikuid
LirimTransferimi i menjëhershëm
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitGjatë gjithë vitit
Doza50-150 kg / ha
Veprimbiostimulant
Composizione chimica o organica
Azoti (N)3%
Hekuri0.5
Dimensioni e peso
Pesha (kg)5

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave NEW RADICAL

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e pleh për lëndinë NEW RADICAL Bottos.

Shkarkime (114.05k)