Vjeshtë K 18-0-18 Mini Prills - Pleh për lëndinë 25 Kg Shfaq të madhe

Vjeshtë K 18-0-18 Mini Prills - Pleh për lëndinë 25 Kg

AutumnKMini-25

Produkt i ri

Anti-stres, para verës dhe para dimrit.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 99 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 99 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

99,98 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të Plehrave MINI VJESHTË K 18-0-18 karakterizohet nga prania e N-lirimin e të programuar në bazë POLYON një përqindje të 89% dhe një pjesë ure të gatshme në dispozicion.

E vlera e shtuar e kjo e plehrave është madhësia e granula në mini-format, që është në mes 1.4 mm dhe 1.8 mm që lejon përdorimin në lawns të kualitetit të lartë dhe zonat e gjelbra të mirëmbajtjes intensive.

Këtë cilësi të lartë të plehrave për rigoroze profesionale, është e këshillueshme për të përdorur atë 2-3 javë para verë të nxehtë dhe të ftohtë të dimrit.

Përmbajtja e lartë e K ndihmon për të pasur një rezistencë më të madhe të qafë dhe të apparatuses foliar të ftohtë stresi.

Rëndësia e Shqiptarëve të para të motit të ftohtë lejon një kohë të zgjatur ngjyrë të gjelbër të turf gjatë parë ngricat e dimrit. MINI VJESHTË K 18-0-18 është një pleh i përshtatshëm për turf për sport dhe dekorativ ku karakteristikat e cilësisë së produktit në aspektin e grurit madhësia janë të vlerësoi shumë.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiAntistress
Konsistencai grimcuar
LirimTransferimi i planifikuar
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitPre-dimër
Periudha e përdorimitPre-Summer
Doza25-35 gramë për metër katror
VeprimAntistress
Composizione chimica o organica
Azoti (N)18%
Nitrik e kaliumit (K)18%
Squfurit trioxide26%
Dimensioni e peso
Pesha (kg)25

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Fleta e të dhënave AUTUMN K MINI

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e plehrave lëndinë AUTUMN K MINI Bottos.

Shkarkime (162.81k)