Nasceprato 6-23-0 - Pleh për lëndinë 5 kg Shfaq të madhe

Nasceprato 6-23-0 - Pleh për lëndinë 5 kg

Nasceprato5

Produkt i ri

Për të ri plantings dhe reseeding.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

10,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Plehut Nasceprato është një pleh me të lartë Phosphorous.

Nasceprato në sajë të pranisë së Fosforit është plotësisht i shpjegueshëm dhe assimilable promovon shpejtë rooting e fidanëve të rinj, një garanci për suksesin e turf.

Nasceprato është treguar për shorti nga e para, reseeding dhe të rigjenerimit, si në të gjelbër sportive turf sipërfaqet për pushim dhe rekreacion. Edhe, dhe sidomos, para hartimit të lëndinë të rrokulliset ajo është e mirë për të përdorur Nasceprato për të lehtësuar dhe shpejtuar engraftment.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiPre-mbjellje
Llojioverseeding
Konsistencai grimcuar
LirimTransferimi i menjëhershëm
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitpranverë
Periudha e përdorimitPre-dimër
Doza25-35 gramë për metër katror
Veprimmotorino
Veprimfuqizimin
Composizione chimica o organica
Azoti (N)10%
Fosfori pentoxide (F)20%
Nitrik e kaliumit (K)2%
Squfurit trioxide20%
Dimensioni e peso
Pesha (kg)5

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta dhënave NASCEPRATO 10-20-2

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e pleh për lëndinë NASCEPRATO 10-20-2 Bottos

Shkarkime (184.91k)