Pro Fillojë 13-24-10 - Pleh për lëndinë 25 Kg Shfaq të madhe

Pro Fillojë 13-24-10 - Pleh për lëndinë 25 Kg

ProStart25

Produkt i ri

Për të ri plantings dhe reseeding.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 52 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 52 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,52 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

52,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të plehrave PRO FILLOJË 13-24-10 është një pleh me një përmbajtje të lartë në Fosfor.
PRO FILLOJË 13-24-10, në sajë të Fosforit të tretshëm dhe assimilable përmbajtje, promovon shpejtë rooting e fidanëve të rinj, një garanci për suksesin e turf.

PRO FILLOJË 13-24-10 është treguar për shorti nga e para, reseeding e regjenerimin është në të gjelbër sportive turf sipërfaqet për pushim dhe rekreacion. Edhe, dhe sidomos, para hartimit të lëndinë rrotullon është një ide e mirë për të përdorur Pro të Fillojë të ndihmojë dhe të përshpejtojë engraftment.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)25

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave PRO START

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e plehrave për lëndinë PRO START Bottos.

Shkarkime (146.03k)