Mbron - Trajtim natyror për lëndinë 250 ml Shfaq të madhe

Mbron - Trajtim natyror për lëndinë 250 ml

TrtmntDfnd-250

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 41 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 41 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,41 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

41,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Produkt me veprim të caktuar. Inoculum e mycorrhizal kërpudhave.

Të formuluara në një të veçantë bazë organike pasur mikro-organizmave të pranishme në natyrë, mund të pengojnë zhvillimin e ndryshme të insekteve që janë të dëmshme për turf të Lirë të toksicitetit për njeriun, kafshët dhe ambientin e MBRON është një produkt në bazë të organik pasur kërpudhave sporet tashmë e pranishme në natyrë në gjendje të bëjë inhospitable habitatin për insektet si në të rritur formën që larval të vendosen në tokë, duke u bërë forcë kërcënuese për zhvillimin e sistemit root e lëndinë.

Kombinimi i gjini Beauveria dhe Metharizum spektër të gjerë të mbrojtjes kundër larvat e Noctuids deri te ato të Beetle.

Produkti që nuk kanë mbetur të veprimit dhe nuk do të ndryshojë ekosistemit natyror të vendit, përveç kësaj për të qenë të padëmshme për njerëzit, kafshët dhe mjedisin.

Calculator

Ju lutemi të hyjë në fushë për të llogaritur sasinë e nevojshme 

 njësi(s)

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave DIFENDE

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e lëndinë bioactivated DIFENDE të Bottos.

Shkarkime (264.39k)