PRATO ERBOSO S.r.l. IT ËSHTË AUTORIZUAR BOTTOS 2019 TRANSITUES - KËTË GARANTON PRODUKTE TË GJITHA FRESH DHE TË SHFRYTUAR NË 24 ORË
Ofrimit të lirë Sprint N 27-0-14 - Pleh për lëndinë 25 Kg Pamjen më të mëdha

SprintN-25

Bottos

Sprint N 27-0-14 - Pleh për lëndinë 25 Kg

Rinverdente ushqyese.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 78 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 78 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,78 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

78,70 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojiRinverdente
KonsistencaGranulare
LirimCessione programmata
Periudha e përdorimitFine estate, Primavera
Doza30-35 gr/mq
VeprimRinverdente, Rafforzante
Azoti (N)27%
Nitrik e kaliumit (K)14%
Squfurit trioxide22%
Pesha (Kg)25

Më shumë info

SPRINT N Bottos 27-0-14 është një pleh të veçantë për lawns për transferimin e programuar me 52% e Azotit për shitje planifikuar nga Polyon.

Bilanci midis formave të Azotit të planifikuar lirim (Polyon) dhe ata që me një të gatshëm efekt (oksid Azoti, ammoniacal dhe ureic) lejon për të marrë një kurbë të lirimit të azotit, 60-90 ditë, pa të heqin dorë një efekt të menjëhershëm e gjelbërimin që në fillim. SPRINT N 27-0-14 është treguar për aplikacione vetëm nga dimrit në turfs e çdo përdorim për të zgjidhur në një kohë të shkurtër mungesat e zgjatura të Azotit.

Ajo është e fekondimit të një emergjence duhet gjatë vitit të shërohen menjëherë turfs lënë pas dore. Ky plehra të kualitetit të lartë, të gjatë e të qëndrueshme është i përshtatshëm për të bërë njësitë e plehrave në periudhat e rritjes intensive të turfs.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiRinverdente
KonsistencaGranulare
LirimCessione programmata
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitFine estate
Periudha e përdorimitPrimavera
Doza30-35 gr/mq
VeprimRinverdente
VeprimRafforzante
Composizione chimica o organica
Azoti (N)27%
Nitrik e kaliumit (K)14%
Squfurit trioxide22%
Dimensioni e peso
Pesha (Kg)25

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkuar