PRATO ERBOSO S.r.l. IT ËSHTË AUTORIZUAR BOTTOS 2019 TRANSITUES - KËTË GARANTON PRODUKTE TË GJITHA FRESH DHE TË SHFRYTUAR NË 24 ORË
Verdeprato 11-0-0 + 6 Fe - Pleh për lëndinë 5 kg Pamjen më të mëdha

Verdeprato-5

Bottos

Verdeprato 11-0-0 + 6 Fe - Pleh për lëndinë 5 kg

Rinverdente. Antimuschio.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

10,30 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

LlojiRinverdente
KonsistencaTë grimcuar
LirimCessione immediata
Periudha e përdorimitPre-invernale
Doza30-35 gram për metër katror
VeprimAntimuschio, Rinverdente, Antistress
Azoti (N)11%
Squfurit trioxide48%
Hekuri7%
Magnez nitrik2%
Pesha (Kg)5

Më shumë info

Të plehrave bazuar në Hekur dhe e Azotit të ushtrojë një efekt të gatshëm për gjelbërimin e barit dhe të luftës kundër së.

Verdeprato ka një numër të konsiderueshëm të përqendrimit të Hekurit tërshisht nga lëndinë për të bërë efekt të dukshëm në disa ditë. Në rast se doni të përdorni Verdeprato vetëm si antimuschio është e këshillueshme për të shpërndarë përqendrimet më shumë
të lartë.

Ajo është e rekomanduar që ju të përdorin për shpërndarjen e duhur të plehut spreader centrifugale linjë Bottos, që të lejojë të marrë më të mirë uniformitetin e produktit gjatë aplikimit, e cila është e domosdoshme për të marrë një lëndinë deri në pritjet.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojiRinverdente
KonsistencaTë grimcuar
LirimCessione immediata
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitPre-invernale
Doza30-35 gram për metër katror
VeprimRinverdente
VeprimAntimuschio
VeprimAntistress
Composizione chimica o organica
Azoti (N)11%
Squfurit trioxide48%
Hekuri7%
Magnez nitrik2%
Dimensioni e peso
Pesha (Kg)5

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar