PLURIJET 4/100X - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti Shfaq të madhe

PLURIJET 4/100X - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti tre faza

PLURIJET 4/100X

Produkt i ri

Prurjes deri në 130 l/min (7.8 m3/h). Kreu deri në 50 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 188 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 188 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,88 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

188,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Vetë-mbushje baruti pompa PLURIJET janë të dizajnuara për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për quietness, besueshmërinë dhe konsumit të ulët të energjisë, ata janë të rekomanduara për përdorim në familje dhe civile, në veçanti për pressurization dhe shpërndarjen e ujit në bashkim të rezervuarëve, rritje tanke, për shërim të shiut, sistemet e ujitjes, etj.,

Janë të rekomanduara për të aspirati ujë të pastër, edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme dhe të lëngshme kimikisht jo-agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës PLURIJET 60X-80X-100X

LLOJI
tre-fazor
PLURIJET 3/60X
PLURIJET 3/80X
PLURIJET 4/80PCS
PLURIJET 3/100X
PLURIJET 4/100X
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.480.65
0.550.75
0.550.75
0.751

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1
Thithjen në 230V (NJË)4.5
Thithjen në 400V (NJË)2.6
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)130
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)50
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)18.2
Lartësia (cm)20.2
Thellësia (cm)41.1
Pesha (kg)10.6
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë PLURIJET 80-100

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë PLURIJET 80-100 Pedrollo pompa.

Shkarkime (563.96k)