PLURIJET 5/90-N - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti tre Pamjen më të mëdha

PLURIJET 5/90

Pedrollo

PLURIJET 5/90-N - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti tre faza

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Kokën lart për 76 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 410 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 410 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ambalaj armat pentru a reduce daunele aduse transportului....
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

410,36 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.7
Thithjen në 400V (NJË)3.3
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)33
Max kokë. (m.)76
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Gjerësia (cm)54.9
Lartësia (cm)22.8
Thellësia (cm)18.5
Pesha (Kg)17.6
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Vetë-mbushje baruti pompa PLURIJET janë të dizajnuara për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për quietness, besueshmërinë dhe konsumit të ulët të energjisë, ata janë të rekomanduara për përdorim në familje dhe civile, në veçanti për pressurization dhe shpërndarjen e ujit në bashkim të rezervuarëve, rritje tanke, për shërim të shiut, sistemet e ujitjes, etj.,

Janë të rekomanduara për të aspirati ujë të pastër, edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme dhe të lëngshme kimikisht jo-agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.7
Thithjen në 400V (NJË)3.3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)33
Max kokë. (m.)76
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1" 1/4
Prizë1"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)54.9
Lartësia (cm)22.8
Thellësia (cm)18.5
Pesha (Kg)17.6
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar