PLURIJETm 6/90 - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti Shfaq të madhe

PLURIJETm 6/90 - Pompë multigirante vetë-mbushje baruti vetme-faza

PLURIJETm 6/90

Produkt i ri

Prurjes deri në 80 l/min (4.8 m3/h). Përhapja e deri në 93 m. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 457 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 457 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,57 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

457,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Vetë-mbushje baruti pompa PLURIJET janë të dizajnuara për të thithur ujin edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme.

Për quietness, besueshmërinë dhe konsumit të ulët të energjisë, ata janë të rekomanduara për përdorim në familje dhe civile, në veçanti për pressurization dhe shpërndarjen e ujit në bashkim të rezervuarëve, rritje tanke, për shërim të shiut, sistemet e ujitjes, etj.,

Janë të rekomanduara për të aspirati ujë të pastër, edhe në prani të ajrit të përzier me pomponte të lëngshme dhe të lëngshme kimikisht jo-agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës PLURIJETm 90-130-200

LLOJI
të vetme-faza
PLURIJETm 5/90
PLURIJETm 6/90
PLURIJETm 3/130
PLURIJETm 4/130
PLURIJETm 5/130
PLURIJETm 3/200
PLURIJETm 4/200
PLURIJETm 5/200
PUSHTET
KWHP
1.11.5
1.52
1.11.5
1.52
1.82.5
1.11.5
1.52
1.82.5

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 230V (NJË)10.5
Capacitor45 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)80
Përhapja min. (m.)43
Max kokë. (m.)93
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 ”1/4
Prizë1 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers6
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)57.5
Lartësia (cm)22.8
Thellësia (cm)18.5
Pesha (kg)22.7
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë PLURIJET 90-130-200

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së PLURIJET 90-130-200 seri Pedrollo pompa.

Shkarkime (720.17k)