3SR 2/43 - submersible Pompë elektrike në tre faza 1.5 HP Pamjen më të mëdha

3SR 2/43

Pedrollo

3SR 2/43 - submersible Pompë elektrike në tre faza 1.5 HP

Prurjes deri në 45 l/min (2.7 m3/h). Kreu deri në 122 metra. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 378 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 378 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,78 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

378,13 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
GaranciDy vjet

Më shumë info

E PEDROLLO 3SR 2/43 ka një numër që varion nga 15 deri në 45 litra në minutë me një prevalencë nga 38.5 për 122 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompe me motor 3-inç në vaj dush, rewindable.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Default
GaranciDy vjet