4BLOCKm 4/7 (20 milion) - submersible Pompë e vetme faza, 0.75 HP Pamjen më të mëdha

4BLOCKm 4/7 20m

Pedrollo

4BLOCKm 4/7 (20 milion) - submersible Pompë e vetme faza, 0.75 HP

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Kokën lart për 46 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP). 20 metra kabllo.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 282 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 282 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,82 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ambalaj armat pentru a reduce daunele aduse transportului....
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

282,03 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)5
Capacitor20 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)46
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers7
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)10,1
Lartësia (cm)67,4
Pesha (Kg)12,1
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Submersible elektrike çelik gati për të instaluar.
Një seri të plotë të: capacitor, motor mbrojtës, një ndërtuar-në termike dhe kabllo të energjisë për 20 metra.

E PEDROLLO 4BLOCK 4 i RI ka një numër që varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me një prevalencë prej 17 46 metra.

Ajo është e rekomanduar për të furnizimit nga burimet e pastra të ujit madje edhe në praninë e rërës (deri në 150 g/m3).

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëria është e rekomanduar për të përdorur në e brendshëm të sektorit, për shpërndarjen automatike të ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, etj.,

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.75 HP
Thithjen në 230V (NJË)5
Capacitor20 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)46
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers7
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)10,1
Lartësia (cm)67,4
Pesha (Kg)12,1
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar