4BLOCKm 2/13 (20 milion) - submersible Pompë e vetme të fazës 1 Pamjen më të mëdha

4BLOCKm 2/13 20m

Pedrollo

4BLOCKm 2/13 (20 milion) - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP

Prurjes deri në 60 l/min (3.6 m3/h). Kokën lart për 86 m. Motor 0.75 Kw (1 HP). 20 metra kabllo.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 309 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 309 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,09 € .


Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

309,63 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)6
Capacitor31.5 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)26
Max kokë. (m.)86
Prizë1/4"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers13
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)10,0
Lartësia (cm)78.6
Pesha (Kg)14.3
GaranciDy vjet

Më shumë info

Submersible elektrike çelik gati për të instaluar.
Një seri të plotë të: capacitor, motor mbrojtës, një ndërtuar-në termike dhe kabllo të energjisë për 20 metra.

E PEDROLLO 4BLOCK 2 e RE ka një prurjes qe varion nga 10 deri 60 litra në minutë, me një prevalencë nga 17 deri në 86 metra.
Kokën që pompë mund të arrijnë varet nga motori ku pompë është i pajisur me pajisje dhe numrin e impellers.

Ajo është e rekomanduar për të furnizimit nga burimet e pastra të ujit madje edhe në praninë e rërës (deri në 150 g/m3).

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëria është e rekomanduar për të përdorur në e brendshëm të sektorit, për shpërndarjen automatike të ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, etj.,

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)6
Capacitor31.5 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)26
Max kokë. (m.)86
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1/4"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers13
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)10,0
Lartësia (cm)78.6
Pesha (Kg)14.3
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar