4BLOCKm 2/20 (20 milion) - submersible Pompë e vetme faza, 1.5 Pamjen më të mëdha

4BLOCKm 2/20 20m

Pedrollo

4BLOCKm 2/20 (20 milion) - submersible Pompë e vetme faza, 1.5 HP

Prurjes deri në 60 l/min (3.6 m3/h). Kokën lart për 125 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP). 20 metra kabllo.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 394 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 394 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,94 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

394,06 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)8
Capacitor35 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)39
Max kokë. (m.)128
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers20
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)10,0
Lartësia (cm)98,6
Pesha (Kg)10,0
GaranciDy vjet

Më shumë info

Submersible elektrike çelik gati për të instaluar.
Një seri të plotë të: capacitor, motor mbrojtës, një ndërtuar-në termike dhe kabllo të energjisë për 20 metra.

E PEDROLLO 4BLOCK 4 e RE ka një prurjes qe varion nga 10 deri 60 litra në minutë, me një prevalencë prej 39 128 metra.

Ajo është e rekomanduar për të furnizimit nga burimet e pastra të ujit madje edhe në praninë e rërës (deri në 150 g/m3).

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëria është e rekomanduar për të përdorur në e brendshëm të sektorit, për shpërndarjen automatike të ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, etj.,

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)8
Capacitor35 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)39
Max kokë. (m.)128
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers20
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)10,0
Lartësia (cm)98,6
Pesha (Kg)10,0
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar