4SR4/60 - PD - submersible Pompë elektrike në tre faza: 7.5 HP Pamjen më të mëdha

4SR4/60 - PD

Pedrollo

4SR4/60 - PD - submersible Pompë elektrike në tre faza: 7.5 HP

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Kokën lart për 405 metra. Motor 5.5 Kw (7.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 960 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 960 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 9,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

960,99 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)7.5
Thithjen në 230V (NJË)21.3
Thithjen në 400V (NJË)12.3
Kabllo gjatësia (m)3.6
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)155
Max kokë. (m.)405
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers60
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)235.2
Pesha (Kg)44.1
GaranciDy vjet

Më shumë info

PEDROLLO 4SR4/60 - PD është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

Ajo ka një numër që varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me një prevalencë prej 155 për 405 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompë motorike PEDROLLO rewindable.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)7.5
Thithjen në 230V (NJË)21.3
Thithjen në 400V (NJË)12.3
Kabllo gjatësia (m)3.6
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)155
Max kokë. (m.)405
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers60
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)235.2
Pesha (Kg)44.1
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar