4SR6m/6 - PD - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP Pamjen më të mëdha

4SR6m/6 - PD

Pedrollo

4SR6m/6 - PD - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP

Rrjedha deri në 150 l/min (9 m3/h). Kreu deri në 40 metra. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 276 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 276 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,76 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

276,06 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.9
Kabllo gjatësia (m)2
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)150
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)40
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers6
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)69.7
Pesha (Kg)12.5
GaranciDy vjet

Më shumë info

Rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR6m/6 - PD ka një kapacitet qe varion nga 25 deri në 150 litra në minutë, me një prevalencë nga 17 deri në 40 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompë motorike PEDROLLO rewindable.

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.9
Kabllo gjatësia (m)2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)25
Prurjes max. (l./min.)150
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)40
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers6
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)69.7
Pesha (Kg)12.5
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar