4SR2/7 - PD - submersible Pompë elektrike tre faza 0.5 HP Pamjen më të mëdha

4SR2/7 - PD

Pedrollo

4SR2/7 - PD - submersible Pompë elektrike tre faza 0.5 HP

Prurjes deri në 60 l/min (3.6 m3/h). Kreu deri në 48 metra. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 25 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 25 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,50 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

257,44 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.2
Thithjen në 400V (NJË)1.8
Kabllo gjatësia (m)3
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)14
Max kokë. (m.)260
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9,8
Lartësia (cm)60,1
Pesha (Kg)10,1
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

E PEDROLLO 4SR2/7 - PS është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

Ajo ka një kapaciteti i ngarkesës që shkon nga 10 deri 60 litra në minutë, me një prevalencë prej 15 deri në 48 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompë motorike PEDROLLO rewindable.

Të dhënat fletë

Dati del motore elettrico
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.2
Thithjen në 400V (NJË)1.8
Kabllo gjatësia (m)3
Caratteristiche idrauliche
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)14
Max kokë. (m.)260
Caratteristiche costruttive
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9,8
Lartësia (cm)60,1
Pesha (Kg)10,1
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar