4SR4m/7 - PD - submersible Pompë e vetme faza, 0.75 HP Pamjen më të mëdha

4SR4m/7 - PD

Pedrollo

4SR4m/7 - PD - submersible Pompë e vetme faza, 0.75 HP

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Përhapja e deri në 46 metra. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 261 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 261 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,61 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

261,29 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E PEDROLLO 4SR4m/7 - PD është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

Ajo ka një numër që varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me një prevalencë prej 17 46 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompë motorike PEDROLLO rewindable.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar