4SR8m/4 - PD - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP Pamjen më të mëdha

4SR8m/4 - PD

Pedrollo

4SR8m/4 - PD - submersible Pompë e vetme të fazës 1 HP

Rrjedha normat e deri në 200 l/min (12 m3/h). Përhapja e deri në 27 metra. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 265 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 265 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,65 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ambalaj armat pentru a reduce daunele aduse transportului....
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

265,13 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.9
Kabllo gjatësia (m)3
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)10
Max kokë. (m.)87
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)63.7
Pesha (Kg)12.0
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

E PEDROLLO 4SR8m/4 - PD është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

Ka një prurjes që varion nga 40 deri në 200 litra në minutë, me një prevalencë prej 10 deri 27 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Submersible pompë motorike PEDROLLO rewindable.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)5.9
Kabllo gjatësia (m)3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)10
Max kokë. (m.)87
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)63.7
Pesha (Kg)12.0
Default
Garanci40-50 gr/mq

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar