4SR6m/17 - PS - submersible Pompë e vetme të fazës 3 HP Pamjen më të mëdha

4SR6m/17 - PS

Pedrollo

4SR6m/17 - PS - submersible Pompë e vetme të fazës 3 HP

Rrjedha deri në 150 l/min (9 m3/h). Kokën lart 114 metra. Motor 2.2 Kw (3 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 549 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 549 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,49 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

549,88 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Pesha (Kg)19

Më shumë info

Submersible pompë motorike PEDROLLO mishëruar.

Rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR6m/17 - PS ka një prurjes qe varion nga 25 deri në 150 litra në minutë, kokën të shkojnë nga 45 deri në 114 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (Kg)19

Shkarkuar