4SR10/16 - N-PS - submersible Pompë, tre faza 3 HP Pamjen më të mëdha

4SR10/16 - N-PS

Pedrollo

4SR10/16 - N-PS - submersible Pompë, tre faza 3 HP

Rrjedha deri në 250 l/min (15 m3/h). Përhapja e deri në 87 metra. Motor 2.2 Kw (3 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 687 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 687 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,87 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

687,91 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Thithjen në 400V (NJË)6.0
Kabllo gjatësia (m)3
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)11
Max kokë. (m.)87
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers16
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)169.8
Pesha (Kg)24.9
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Submersible pompë motorike PEDROLLO mishëruar.

Rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR10/16 - PS ka një numër që varion nga 50 deri në 250 litra në minutë me një prevalencë prej 11 për 87 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Thithjen në 400V (NJË)6.0
Kabllo gjatësia (m)3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)11
Max kokë. (m.)87
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers16
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)169.8
Pesha (Kg)24.9
Default
Garanci40-50 gr/mq

Shkarkuar