4SR10/41 - N-PS - submersible Pompë tre faza 7.5 HP Pamjen më të mëdha

4SR10/41 - N-PS

Pedrollo

4SR10/41 - N-PS - submersible Pompë tre faza 7.5 HP

Rrjedha deri në 250 l/min (15 m3/h). Kokën lart për 223 metra. Motor 5.5 Kw (7.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1392 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1392 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 13,92 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 392,98 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)7.5 HP
Thithjen në 400V (NJË)12.4
Kabllo gjatësia (m)4
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)29
Max kokë. (m.)241
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers41
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9,8
Lartësia (cm)383,5
Pesha (Kg)54,3
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Submersible pompë motorike PEDROLLO mishëruar.

Rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR10/41 - PS ka një numër që varion nga 50 deri në 250 litra në minutë me një prevalencë prej 29 223 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)7.5 HP
Thithjen në 400V (NJË)12.4
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)29
Max kokë. (m.)241
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers41
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9,8
Lartësia (cm)383,5
Pesha (Kg)54,3
Default
Garanci40-50 gr/mq

Shkarkuar