4SR12m/14 - N-PS - submersible Pompë e vetme të fazës 3 HP Pamjen më të mëdha

4SR12m/14 - N-PS

Pedrollo

4SR12m/14 - N-PS - submersible Pompë e vetme të fazës 3 HP

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kreu deri në 75 m. Motor 2.2 Kw (3 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 696 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 696 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,96 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

696,86 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)3 HP
Thithjen në 230V (NJË)17.0
Kabllo gjatësia (m)3
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)14
Max kokë. (m.)75
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers14
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9,8
Lartësia (cm)160,2
Pesha (Kg)24,5
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Submersible pompë motorike PEDROLLO mishëruar.

Rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR12m/14 - PS ka një numër që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë, me një prevalencë nga 14 deri në 75 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)3 HP
Thithjen në 230V (NJË)17.0
Kabllo gjatësia (m)3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)14
Max kokë. (m.)75
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers14
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9,8
Lartësia (cm)160,2
Pesha (Kg)24,5
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar