4SR1/13 - PS - submersible Pompë tre faza 0.5 HP Pamjen më të mëdha

4SR1/13 - PS

Pedrollo

4SR1/13 - PS - submersible Pompë tre faza 0.5 HP

Prurjes deri në 30 l/min (18 m3/h). Kreu deri në 77 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 321 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 321 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,21 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

321,57 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 400V (NJË)1.6
Kabllo gjatësia (m)3
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)30
Përhapja min. (m.)26
Max kokë. (m.)77
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers13
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)63.7
Pesha (Kg)11.5
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Submersible pompë motorike PEDROLLO mishëruar.

Rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR1/13 - PS ka një prurjes që varion nga 5 deri në 30 litra në minutë, me një prevalencë prej 26 77 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 400V (NJË)1.6
Kabllo gjatësia (m)3
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)30
Përhapja min. (m.)26
Max kokë. (m.)77
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers13
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)63.7
Pesha (Kg)11.5
Default
Garanci40-50 gr/mq

Shkarkuar