6SR44/3 - PD - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 5.5 Pamjen më të mëdha

6SR44/3 - PD

Pedrollo

6SR44/3 - PD - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 5.5 HP

Prurjes deri në 1000 l/min (60 m3/h). Kokën lart për 33 m. Motor 4 Kw (5.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1466 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1466 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 14,66 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 466,10 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)5.5
Thithjen në 400V (NJË)9.5
Kabllo gjatësia (m)4
Prurjes min. (l./min.)200
Prurjes max. (l./min.)1000
Përhapja min. (m.)13
Max kokë. (m.)33
Prizë3"
Trupi i pompëGhisa e acciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers3
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 304
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)149,5
Lartësia (cm)134,3
Pesha (Kg)54,0
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë elektrike PEDROLLO 6SR44/3 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 100g/m3.

E PEDROLLO 6SR44/3 ka një numër që varion nga 200 deri në 1000 litra në minutë me një prevalencë nga 13 deri në 33 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e civile sektoret industriale dhe bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, për larjen e bimëve, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modelet dhe performanca 6SR44 - PD

LLOJI
tre-fazor
6SR44/3 - PD
6SR44/4 - PD
6SR44/5 - PD
6SR44/6 - PD
6SR44/8 - PD
6SR44/9 - PD
6SR44/11 - PD
6SR44/13 - PD
6SR44/16 - PD
6SR44/21 - PD
PUSHTET
KWHP
45.5
5.57.5
7.510
9.212.5
1115
1317.5 *
1520
18.522
2230
3040
IMPELLERS
numri
3
4
5
6
8
9
11
13
16
21
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
200 ÷ 100033 ÷ 13
200 ÷ 100044 ÷ 18
200 ÷ 100054 ÷ 22
200 ÷ 100065 ÷ 26
200 ÷ 100087 ÷ 35
200 ÷ 100098 ÷ 39
200 ÷ 1000120 ÷ 48
200 ÷ 1000141 ÷ 57
200 ÷ 1000174 ÷ 70
200 ÷ 1000228 ÷ 92
GOJA
nevojën.
3"
* Pompë e pajisur me motor, të aftë për të zhvilluar fuqinë e deri në 20HP

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)5.5
Thithjen në 400V (NJË)9.5
Kabllo gjatësia (m)4
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)200
Prurjes max. (l./min.)1000
Përhapja min. (m.)13
Max kokë. (m.)33
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë3"
Trupi i pompëGhisa e acciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers3
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 304
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)149,5
Lartësia (cm)134,3
Pesha (Kg)54,0
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar