Çmim të reduktuar! DERI 4/5 - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 400 V Pamjen më të mëdha

UP 4/5 400/415 V 10m

Pedrollo

DERI 4/5 (10m) - submersible Pompë elektrike me tre faza nga 400 V

Prurjes deri në 120 l/min (7.2 m3/h). Përhapja e deri në 67 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP). 10 metra kabllo.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

247,71 € tatimore incl.

-20%

309,63 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 400V (NJË)2.8
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)20
Max kokë. (m.)67
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)15.0
Lartësia (cm)50.9
Pesha (Kg)16.4
GaranciDy vjet

Më shumë info

Mbizotërues të karakteristikë e submersible pompë DERI është paaftësia për të ndaluar duke iu përgjigjur, edhe pas periudhave të gjata të pasivitetit, në sajë të reja dhe të patentuar të zgjidhjeve teknike.

E DERI subverts klasike hartimin e submersible pompa 5". Në fakt, krahasuar me pompa e llojit të njëjtë është ndërtuar në një mënyrë të anasjelltë, pra me motor në pjesën e poshtme, hidraulike seksion kryq në krye (prandaj emri i UP).
Në mesin e tij revolucionare janë pikat e forta të madhe compactness dhe një sistem të lundrues impellers të pavarur që ju lejon për të pompë ujë të pastër, me një maksimum rërën e përmbajtjes mund të arrijë 150 g/m3, e vetëm në botën e 5".

Përveç kësaj, është zvogëluar konsumin, një valvul që eliminon"efekt" bell-për të lehtësuar dëbimin e flluska e ajrit që mund të formojnë brenda pompë dhe gji të bezdisshëm ngritur dhe jo në fund për të parandaluar kalimin e rërës, gjethet dhe të tjera të huaja çështje që mund të bllokoj hidraulike dhe uljen e performancës.
UPS është e pajisur me një sistem të shtyer e detyruar të naftës lubrifikimin e mekanike vulave dhe është në dispozicion në versionet me noton kaloni apo pa të. Mund të punojnë edhe në vertikale dhe horizontale pozicion.

Për efikasitet të lartë dhe besueshmëria është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër në familje, civile, për bujqësi, ujitje e parqe dhe kopshte, për ngritjen e presionit, etj.,

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 400V (NJË)2.8
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)120
Përhapja min. (m.)20
Max kokë. (m.)67
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/4
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerNoryl
Numri i impellers5
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)15.0
Lartësia (cm)50.9
Pesha (Kg)16.4
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar