461 - Pompë piston 5 litra Shfaq të madhe

461 - Pompë piston 5 litra

461

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 31 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 31 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,31 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.
Calculate Delivery Cost

31,02 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dora pompë Vetëm-461 është një pompë praktike nga 5 litra kapacitet të prodhuara në Gjermani, dhe të pajisur me lance e 50 cm dhe 2 nozzles, një përshtatje të mirë të gjitha kërkesat e spërkatje, nga të përqendrohen (lule, bimë, pemë, shkurre) të gjerë tifoz (livadh, pemtaria, trajtimet, antifreeze).

E knob të jet drive është i pajisur me një levë të kyçur pozicion, dhe bashkim për të presionit të matur (opsionale).

Maksimale presion furnizimin e 3 bar.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Kapaciteti i enës (litra)5
Pesha (kg)1.5