Spërkatës rrip sup Rehati 3-litër Pamjen më të mëdha

867-20

Gardena

Spërkatës rrip sup Rehati 3-litër

  • Kapaciteti 3 litra
  • Presioni 3 bar
  • Tub gjatësi 1,75 metra
  • Gjerë goja
  • Të qëndrueshme të mbështetur
  • Mbushur rrip sup
  • Siguria valve
  • Plastike në hundë me bronz fut

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 37 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 37 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,37 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

37,17 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Presioni spërkatës 3 l Rehati GARDENA është cilësia dhe, me një kapacitet prej 3 litra, dhe është veçanërisht e shprehur për shpërndarjen e pesticideve, plehrave kimike dhe për një delikat dhe në shënjestër spërkatje, për shembull të fidanëve.

E brushes është e rregullueshme për të marrë një jet e plotë të nebulized.

Hapjen e gjerë është veçanërisht i dobishëm dhe ju lejon për të pour dhe përzierje të lehtë me të lëngshme.

Presioni spërkatës është e pajisur me një të fortë dhe të qëndrueshme enë që është rezistent ndaj presion të lartë me një nivel të treguesit të mesme dhe të lehtë për të lexuar. E formuar në bazë të lejon të pompuar më shumë e rehatshme dhe ofron stabilitet më të madh në sipërfaqe të pabarabartë.

I projektuar për një presion maksimal prej 3 bar, presioni spërkatës është e pajisur me një siguri valve që redukton presionin e, kur kërkohet për arsye të sigurisë.

E kënddrejtë hundë është veçanërisht e përshtatshme për spërkatje sottofoglia.

E mbushur rrip sup siguron të përshtatshëm të transportit dhe lehtësinë e përdorimit.

Presioni spërkatës është gjithashtu i pajisur me një ergonomik trajtuar për lehtësimin e pompimit dhe një komandë me praktik në funksion të bllokimit të operacionit.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkuar