Rehati shpinës spërkatës 12 litër Shfaq të madhe

Rehati shpinës spërkatës 12 litër

884-20

Produkt i ri

  • Kapaciteti 12 litra
  • Hundë në nikel-të lyera me bronz
  • Nis në nikel-të lyera me bronz

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 68 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 68 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,68 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

68,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Shpinës spërkatës 12 l Rehati GARDENA është cilësia dhe, me një kapacitet prej 12 litra, është veçanërisht e përshtatshme për të shpërndarë sasi të mëdha të lëngjeve.
Të përshtatshme për kujdesin e bimëve në një pjesë të madhe kopshte, pemë frutore dhe vreshta.

E shkëlqyer karakteristikat e spërkatës në sup me sup shiritat dhe cushioned me rehat mbështetje për shpinë të ju lejojnë për të kryer me lehtësi punën e kopshtarisë.
Enë është ergonomically formë dhe shiritat cushioned për të ofruar komoditetin maksimal gjatë një përdorim.

E aroused lance me të rregullueshme në hundë metalike është praktike dhe ju lejon të merrni një gamë të gjerë të spërkatje.
Në sajë të aroused lance është gjithashtu e mundur për të rregulluar pune lartësi. Nëse është e nevojshme, është e mundur për të arritur një lartësi të madhe, për shembull, për shpërndarjen e plehrave për bimët që janë të vështirë për të arritur.

Përdorimi i Komoditetin shpinës spërkatës është bërë edhe më e lehtë në sajë të integruar të mbante të trajtojë, hapje të gjerë me filtër dhe për të lance rrije.

Në sajë të filtrit vendoset mbi hapjen e pengon hyrjen e papastërtitë në enë. E nozzles të mbetet i pastër.

Rehati e shpinës spërkatës mund të përdoret edhe nga e majta dhe nga e djathta duke përdorur një të thjeshtë rregullim i rrip sup.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime

Karta spërkatëse 12 litra

Manuali i përdorimit për spërkatësin 12-litër supesh të Gardena.

Shkarkime (883.06k)