4SR4/9 - HYD - submersible Pompë 100 litra Pamjen më të mëdha

4SR4/9 - HYD

Pedrollo

4SR4/9 - HYD - submersible Pompë 100 litra

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Kreu deri në 60 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 138 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 138 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

138,03 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)23
Max kokë. (m.)60
Prizë1/4"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers9
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)36.1
Pesha (Kg)4.3
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO 4SR4/9 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

PEDROLLO 4SR4/9 ka një prurjes qe varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me përhapjen nga 23 deri në 60 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modelet dhe performancën 4SR4 - HYD

LLOJI
vetëm hidraulike
4SR4/7 - HYD
4SR4/9 - HYD
4SR4/14 - HYD
4SR4/18 - HYD
4SR4/26 - HYD
4SR4/35 - HYD
4SR4/46 - HYD
4SR4/60 - HYD
IMPELLERS
numri
7
9
14
18
26
35
46
60
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
20 ÷ 10044 ÷ 17
20 ÷ 10056 ÷ 23
20 ÷ 10088 ÷ 35
20 ÷ 100112 ÷ 45
20 ÷ 100162 ÷ 63
20 ÷ 100220 ÷ 85
20 ÷ 100293 ÷ 117
20 ÷ 100385 ÷ 155
GOJA
nevojën.
1 1/4"

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)23
Max kokë. (m.)60
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1/4"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers9
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)36.1
Pesha (Kg)4.3
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar