4SR8/7 - HYD - submersible Pompë 200 litër Pamjen më të mëdha

4SR8/7 - HYD

Pedrollo

4SR8/7 - HYD - submersible Pompë 200 litër

Rrjedha normat e deri në 200 l/min (12 m3/h). Përhapja e deri në 47 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 138 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 138 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

138,79 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)16
Max kokë. (m.)47
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers7
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)37.4
Pesha (Kg)4.2
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO 4SR8/7 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR8/7 ka një prurjes që varion nga 40 deri në 200 litra në minutë, me një prevalencë 16 deri në 47 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modelet dhe performanca 4SR8 - HYD

LLOJI
vetëm hidraulike
4SR8/4 - HYD
4SR8/7 - HYD
4SR8/9 - HYD
4SR8/13 - HYD
4SR8/17 - HYD
4SR8/23 - HYD
4SR8/31 - HYD
4SR8/42 - HYD
IMPELLERS
numri
4
7
9
13
17
23
31
42
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
40 ÷ 20026 ÷ 10
40 ÷ 20046 ÷ 16
40 ÷ 20058 ÷ 21
40 ÷ 20085 ÷ 30
40 ÷ 200110 ÷ 40
40 ÷ 200150 ÷ 53
40 ÷ 200200 ÷ 72
40 ÷ 200272 ÷ 98
GOJA
nevojën.
2"

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)200
Përhapja min. (m.)16
Max kokë. (m.)47
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers7
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)37.4
Pesha (Kg)4.2
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar