4SR4/7 - HYD - submersible Pompë 100 litra Pamjen më të mëdha

4SR4/7 - HYD

Pedrollo

4SR4/7 - HYD - submersible Pompë 100 litra

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Përhapja e deri në 46 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 131 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 131 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,31 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

131,32 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)46
Prizë1/4"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers7
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)31.7
Pesha (Kg)3.8
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO 4SR4/7 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

PEDROLLO 4SR4/7 ka një prurjes qe varion nga 20 deri në 100 litra në minutë, me një prevalencë prej 17 46 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Të dhënat fletë

Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)20
Prurjes max. (l./min.)100
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)46
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1/4"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers7
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)31.7
Pesha (Kg)3.8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar