4SR10/6 - N-HYD - submersible Pompë 250 litra Pamjen më të mëdha

4SR10/6 - N-HYD

Pedrollo

4SR10/6 - N-HYD - submersible Pompë 250 litra

Rrjedha deri në 250 l/min (15 m3/h). Kreu deri në 33 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 208 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 208 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

208,91 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)33
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers4
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)61.9
Pesha (Kg)5.5
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO 4SR10/6 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR10/6 ka një numër që varion nga 50 deri në 250 litra në minutë me një prevalencë nga 4 deri në 33 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modelet dhe performanca 4SR10 - HYD

LLOJI
vetëm hidraulike
4SR10/6 - N-HYD
4SR10/8 - N-HYD
4SR10/11 - N-HYD
4SR10/16 - N-HYD
4SR10/22 - N-HYD
4SR10/30 - N-HYD
4SR10/41 - N-HYD
IMPELLERS
numri
6
8
11
16
22
30
41
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
50 ÷ 25029 ÷ 4
50 ÷ 25039 ÷ 6
50 ÷ 25054 ÷ 8
50 ÷ 25079 ÷ 11
50 ÷ 250110 ÷ 15
50 ÷ 250150 ÷ 21
50 ÷ 250205 ÷ 29
GOJA
nevojën.
2"

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)250
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)33
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers4
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)61.9
Pesha (Kg)5.5
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar