4SR12/5 - N-HYD - submersible Pompë 250 litra Pamjen më të mëdha

4SR12/5 - N-HYD

Pedrollo

4SR12/5 - N-HYD - submersible Pompë 250 litra

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Përhapja e deri në 27 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 198 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 198 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,98 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

198,47 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)27
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers5
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)54.6
Pesha (Kg)4.9
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO 4SR12/5 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më e lartë se 150g/m3.

E PEDROLLO 4SR12/5 ka një numër që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë, me përhapjen e nga 5 deri 27 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e familjare, civile dhe industriale, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje kopshte, për sistemet e larjes, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modelet dhe performanca 4SR12 - HYD

LLOJI
VETËM HIDRAULIKE
4SR12/4 - N-HYD
4SR12/6 - N-HYD
4SR12/8 - N-HYD
4SR12/12 - N-HYD
4SR12/17 - N-HYD
4SR12/23 - N-HYD
4SR12/31 - N-HYD
IMPELLERS
numri
4
6
8
12
17
23
31
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
50 ÷ 30021 ÷ 6
50 ÷ 30031 ÷ 9
50 ÷ 30042 ÷ 11
50 ÷ 30062 ÷ 16
50 ÷ 30088 ÷ 23
50 ÷ 300120 ÷ 31
50 ÷ 300162 ÷ 42
GOJA
nevojën.
2"

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)27
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëAcciaio inox AISI 304
ImpellerLexan
Numri i impellers5
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)9.8
Lartësia (cm)54.6
Pesha (Kg)4.9
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar