6SR27/4 - HYD - submersible Pompë 600 litra Pamjen më të mëdha

6SR27/4 - HYD

Pedrollo

6SR27/4 - HYD - submersible Pompë 600 litra

Prurjes deri në 600 l/min (36 m3/h). Kreu deri në 54 metra.

PA NJË MOTOR.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 429 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 429 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

429,01 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)600
Përhapja min. (m.)18
Max kokë. (m.)53
Prizë3"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)14,95
Lartësia (cm)58,3
Pesha (Kg)13,9
GaranciDy vjet

Më shumë info

E submersible pompë PEDROLLO 6SR27/4 është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër dhe me rërë përmbajtje jo më shumë se 100g/m3.

E PEDROLLO 6SR27/4 ka një rrjedhë që varion nga 100 deri në 600 litra në minutë, me një prevalencë prej 18 deri në 54 metra.

Për performancë të lartë dhe seriozitet dhe është i përshtatshëm për përdorim në fushën e civile sektoret industriale dhe bujqësore, për shpërndarjen e ujit në kombinim me autoclaves, për ujitje, për larjen e bimëve, për rritjen e presionit ose për fikjen e zjarrit, sistemet.

Modele dhe shfaqje 6SR27 - HYD

LLOJI
vetëm hidraulike
6SR27/4 - HYD
6SR27/5 - HYD
6SR27/7 - HYD
6SR27/8 - HYD
6SR27/10 - HYD
6SR18/15 - HYD
6SR27/14 - HYD
6SR27/17 - HYD
6SR27/20 - HYD
6SR27/27 - HYD
IMPELLERS
numri
4
5
7
8
10
12
14
17
20
27
PERFORMANCA
P
litra/min
H
metra
100 ÷ 60053 ÷ 18
100 ÷ 60066 ÷ 22
100 ÷ 60092 ÷ 31
100 ÷ 600106 ÷ 35
100 ÷ 600132 ÷ 44
100 ÷ 600159 ÷ 53
100 ÷ 600185 ÷ 62
100 ÷ 600224 ÷ 75
100 ÷ 600264 ÷ 88
100 ÷ 600356 ÷ 119
GOJA
nevojën.
3"

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)600
Përhapja min. (m.)18
Max kokë. (m.)53
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë3"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerNoryl
Numri i impellers4
Valvul kontrollonisi
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)14,95
Lartësia (cm)58,3
Pesha (Kg)13,9
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar