Acti Zanza-Pushim Portativ jeshile ulliri

NFZ.ZBDP06.MR3G

Produkt i ri

  • mushkonjë
  • Mushkonja tigër
  • Pappataci

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 26 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 26 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,26 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

26,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sistemi inovative aparat avullimi i gjakut trombocitet, insekteve-i pakëndshëm pa tela dhe pa bateri për përdorim në natyrë. Efektive kundër mushkonjave (duke përfshirë Tiger), rërë fluturon dhe fluturon.

Burimin e ngrohjes e nevojshme vjen nga një të vogël, të sigurt butan gaz fishek që liron nxehtësinë e nevojshme për të realizuar përbërës aktiv të përfshira në të posaçme trombocitet ThermaCELL. Nuk ka hapur flakët. Nxehtësia është transmetuar në mënyrë të barabartë dhe të kontrolluar nëpërmjet një pjatë metalike. Ombrellën e mbrojtjes në një sipërfaqe prej rreth 20 metra katrorë.

Nuk janë përdorimin e qirinj, e cila përveç të qenit të rrezikshme nxehtësia e trombocitet nuk është uniforme, duke shkaktuar lirimin e substancave të nuk është e njëjtë.

Paketa përmban 12 orë e mbrojtjes. Kohëzgjatja e një rrëshqitje: deri në 4 orë. Kohëzgjatja fishek të butani: rreth 12 orë.

Ideal për përdorim në natyrë kontekste të tilla si: patios, tarracë, ballkonet, tarracat, restorant, kampe, të kopshtarisë, të varur lavanderi dhe në aktivitetet në ajër të hapur.

Kthehet në njësi, pak minuta para se të qëndruar në natyrë të gjitha kohët që ju e doni apo keni nevojë për mbrojtje totale.

Portative
-Të vogla dhe të dobishëm, mund të bëhet gjithmonë me vete.
-E " në dispozicion të scabbard nga rripi duhet të jetë e mbrojtur dhe të ketë të lirë duart.
-ON/OFF button

Përfitimet:
-Absolute mbrojtjen kundër mushkonjave dhe rërë fluturon si një ombrellë e 20 sqm
-Transportueshmëri e plotë në lëvizje
-Nuk ka erë dhe nuk pi duhan është emetuar

Masat

Mos e prekni pjatë e vendosur nën mbrojtjen grilë gjatë operacionit, ajo mund të shkaktojë djegie.

Komente

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivmushkonjë
Insektet objektivMushkonja tigër
Insektet objektivPappataci
Veprimmbrojtje

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...