ThermaCELL Fanar Skaut

NFZ.ZBDP03.MCLC

Produkt i ri

  • mushkonjë
  • Mushkonja tigër
  • Pappataci

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 37 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 37 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,37 € .


37,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Sistemi inovative aparat avullimi i gjakut trombocitet, insekteve-i pakëndshëm pa tela dhe pa bateri për përdorim në natyrë. Efektive kundër mushkonjave (duke përfshirë Tiger), rërë fluturon dhe fluturon.

Burimin e ngrohjes e nevojshme vjen nga një të vogël, të sigurt butan gaz fishek që liron nxehtësinë e nevojshme për të realizuar përbërës aktiv të përfshira në të posaçme trombocitet ThermaCELL. Nuk ka hapur flakët. Nxehtësia është transmetuar në mënyrë të barabartë dhe të kontrolluar nëpërmjet një pjatë metalike. Ombrellën e mbrojtjes në një sipërfaqe prej rreth 20 metra katrorë.

Nuk janë përdorimin e qirinj, e cila përveç të qenit të rrezikshme nxehtësia e trombocitet nuk është uniforme, duke shkaktuar lirimin e substancave të nuk është e njëjtë.

Ideal për përdorim në natyrë kontekste të tilla si: patios, tarracë, ballkonet, tarracat, restorant, kampe, të kopshtarisë, të varur lavanderi dhe në aktivitetet në ajër të hapur.

Kthehet në njësi, pak minuta para se të qëndruar në natyrë të gjitha kohët që ju e doni apo keni nevojë për mbrojtje totale.

ThermaCELL Fanar Scout është i papërshkueshëm nga uji dhe nuk ka frikë nga uji. Ajo është e pajisur me një ndriçim të fuqishëm (300 lumens). Katër funksionimin e mënyrat: të Ulët/Med/Lartë/SOS. 50 orë operacion në intensitetit maksimal. E ngarkimit të baterisë treguesit. Ju mund të ul receptorin e telefonit duke e trajtuar me të cilat është furnizuar.

Bateritë nuk janë përfshirë.

Masat

Mos e prekni pjatë e vendosur nën mbrojtjen grilë gjatë operacionit, ajo mund të shkaktojë djegie.

Komente

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivmushkonjë
Insektet objektivMushkonja tigër
Insektet objektivPappataci
Veprimrepellents

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime