Acti Zanza Pushim Pishtar I Pakëndshëm Multi-Qëllim

NFZ.ZBDP03.MRKA

Produkt i ri

Pishtar multi-qëllimi, pa një flakë për përdorim në natyrë

Më shumë detaje

  • mushkonjë
  • Pappataci

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 48 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 48 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,48 € .


48,92 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

ThermaCELL Pishtar që është një mushkonjë pa një flakë që është i lirë nga mushkonjat hapësira deri në 20 sqm.

Efektive kundër mushkonjave (duke përfshirë Tiger), rërë fluturon dhe fluturon.

E mbron kopshtin në një elegante dhe i matur. Dhe' thjesht vendosni pishtar nëpër oborrin e shtëpisë ose në natyrë ngjarje për të krijuar një barrierë mbrojtëse që mban mushkonjat larg dhe krijon një atmosferë të madhe për një parti apo darka në kopsht. Shkëlqim pa flakë, në sajë të LED dritë dridhje ka një realist qiri efekt.

Pishtari është i montuar në një rregullueshme polin dhe lehtë mund të konvertohet në një fanar nga tabela.

Një elegante klasike Dizajn me dritë LED dridhje që shton atmosfera në natyrë mjedise. E përsosur për çdo natyrë ngjarje, nga një barbecue në kopsht, darka me miqtë dhe madje edhe dasma, apo në natyrë ceremoni.

Në sajë të një kapuç, Pishtari ThermaCELL mund të lihen jashtë edhe kur nuk është në përdorim.

Pishtari me asnjë flaka përfshin edhe një desktop të qëndrojë, një rregullueshme për të siguruar pole të ndryshme të përdorimit të opsioneve. Përdorni mund të zgjaten për polin e ambientit të lehta është mountable në një lartësi prej 60 cm për gati 2 metra. Redaktuar atë për përdorim nga tabela përmes mbështetjes fanar të përfshira.

Burimin e ngrohjes e nevojshme vjen nga një të vogël, të sigurt butan gaz fishek që liron nxehtësinë e nevojshme për të realizuar përbërës aktiv të përfshira në të posaçme trombocitet Thermacell - Acti Zanza Pushim. Nuk ka hapur flakët. Nxehtësia është transmetuar në mënyrë të barabartë dhe të kontrolluar nëpërmjet një pjatë metalike. Ombrellën e mbrojtjes në një sipërfaqe prej rreth 20 metra katrorë.

Nuk janë përdorimin e qirinj, e cila përveç të qenit të rrezikshme nxehtësia e trombocitet nuk është uniforme, duke shkaktuar lirimin e substancave të nuk është e njëjtë.

Kthehet në njësi, pak minuta para se të qëndruar në natyrë të gjitha kohët që ju e doni apo keni nevojë për mbrojtje totale.

Masat

Mos e prekni pjatë e vendosur nën mbrojtjen grilë gjatë operacionit, ajo mund të shkaktojë djegie.

Karakteristika:

• Të sigurt dhe efektive në natyrë mjedise

• Pa erë, nuk ka tym pa zjarr, pa tela

• Elektrik dore multi-qëllim me të rregullueshme në polin, lehtë convertible fanar

• * * * * Atmosferë ideale për mbrëmje jashtë

• Në sajë të dobishme hood dhe pishtari mund të lënë jashtë edhe kur nuk është në përdorim

Mënyra e veprimit:

E canister e butan gaz për shkak të djegies pa flakë, e liron energjinë e nevojshme për të ngrohur një pjatë të veçantë insekteve-i pakëndshëm specifike për përdorim në mjedise të jashtme. Të veprojë pajisjen 5-10 minuta përpara për të qëndruar jashtë për të mundësuar arritjen e saktë operativ temperaturën e pjatën e pyrethrum.

Ideal për:

çdo natyrë ngjarje, darka dhe momentet e relaksimit në kopsht, tarracë, oborr spanjol. Për të krijuar atmosferën e duhur e saj me shkëlqim dridhje, të këndshëm mbrojtur nga mushkonjat.

Paketa:

1 pajisje, 1 shishe, 3 fletë.

Komente

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivmushkonjë
Insektet objektivPappataci
Veprimrepellents

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...