PQm 60-Bs - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza Shfaq të madhe

PQm 60-Bs - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza

PQm 60-Bs

Produkt i ri

Rrjedha deri në 40 l/min (2.4 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 129 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 129 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

129,94 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë e saj, lehtësinë e përdorimit dhe të kosto-efikasitet, është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancën e PQm-Bs

LLOJI
të vetme-faza
PQm 60-Bs
PQm 65-Bs
PQm 81-Bs
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.70
0.450.60

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)5.4

Shkarkime

Fleta e të dhënave PQ

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo pompat e serisë PQ

Shkarkime (564.95k)