PQ 65-Bs - Pompë elektrike, impeller pajisje, tre faza Shfaq të madhe

PQ 65-Bs - Pompë elektrike, impeller pajisje, tre faza

PQ 65-Bs

Produkt i ri

Prurjes deri në 50 l/min (3 m3/h). Kreu deri në 55 m. Motor 0.50 Kw (0.70 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 186 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 186 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,86 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

186,32 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë e saj, lehtësinë e përdorimit dhe të kosto-efikasitet, është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës PQ-Bs

LLOJI
tre-fazor
PQ 60-Bs
PQ 65-Bs
PQ 81-Bs
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.70
0.450.60

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)7.1

Shkarkime

Fleta e të dhënave PQ

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo pompat e serisë PQ

Shkarkime (564.95k)