• I ri
  PQm 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza
  • PQm 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza

  PQm 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza

  Rishikimi (0)
  52,34 EUR

  Rrjedha deri në 40 l/min (2.4 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

  Sasi :

  Herën e fundit që ky produkt u shtua në një karrocë: 1818-0202-18181818

  Bëni një propozim për blerje

  Oferta juaj është dërguar.

  Oferta juaj është pranuar, ju lutem kontrolloni kutinë tuaj.

  •     *Fushat e kërkuara

  Po ngarkohet

   Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
  Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
  në këtë gjuhë  • Politiche per la sicurezza (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per le spedizioni (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per i resi (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

  Për besueshmërinë e saj, lehtësinë e përdorimit dhe të kosto-efikasitet, është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh.

  Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

  Pedrollo
  PQm 60
  5 Artikuj

  Fleta e të dhënave

  Pesha (kg)
  5.1

  Referencat specifike

  Shkarko

  Fletë pjesësh këmbimi PQm 60

  Tabela e pamjeve të eksploduara dhe pjesëve rezervë të pesë versioneve të pompës Pedrollo PQm 60.

  Shkarko (2.62M)

  Fleta e të dhënave PQ

  Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo pompat e serisë PQ

  Shkarko (564.95k)

  Për momentin nuk ka komente nga klientët.

  Shkruani rishikimin tuaj
  PQm 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza
   Shqyrtime

  Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !