PQm 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza Shfaq të madhe

PQm 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, të vetme-faza

PQm 60

Produkt i ri

Rrjedha deri në 40 l/min (2.4 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 63 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 63 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,63 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

63,85 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë e saj, lehtësinë e përdorimit dhe të kosto-efikasitet, është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancën e PQm

LLOJI
të vetme-faza
PQm 60
PQm 65
PQm 70
PQm 80
PQm 81
PQm 90
PQm 100
PQm 200
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.70
0.600.85
0.450.60
0.751
0.751
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)5.1

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë pjesësh këmbimi PQm 60

Tabela e pamjeve të eksploduara dhe pjesëve rezervë të pesë versioneve të pompës Pedrollo PQm 60.

Shkarkime (2.62M)

Fleta e të dhënave PQ

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo pompat e serisë PQ

Shkarkime (564.95k)