PQ 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, tre faza Shfaq të madhe

PQ 60 - Pompë elektrike, impeller pajisje, tre faza

PQ 60

Produkt i ri

Rrjedha deri në 40 l/min (2.4 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor 0.37 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 77 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 77 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,77 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

77,22 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë e saj, lehtësinë e përdorimit dhe të kosto-efikasitet, është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës PQ

LLOJI
tre-fazor
PQ 60
PQ 65
PQ 70
PQ 80
PQ 81
PQ 90
PQ 100
PQ 200
PQ 300
PQ 3000
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.70
0.600.85
0.450.60
0.751
0.751
1.11.5
1.52
1.11.5
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)5.1

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë pjesësh këmbimi PQ 60

Tabela e pamjeve të eksploduara dhe e pjesëve rezervë të tre versioneve të pompës Pedrollo PQ 60.

Shkarkime (2.65M)

Fleta e të dhënave PQ

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo pompat e serisë PQ

Shkarkime (564.95k)