PQ 70 Pompë elektrike me impeller pajisje, tre faza Shfaq të madhe

PQ 70 Pompë elektrike me impeller pajisje, tre faza

PQ 70

Produkt i ri

Prurjes deri në 50 l/min (3 m3/h). Kreu deri në 65 m. Motor 0.60 Kw (0.85 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 133 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 133 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,33 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

133,65 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë e saj, lehtësinë e përdorimit dhe të kosto-efikasitet, është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës PQ

LLOJI
tre-fazor
PQ 60
PQ 65
PQ 70
PQ 80
PQ 81
PQ 90
PQ 100
PQ 200
PQ 300
PQ 3000
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.70
0.600.85
0.450.60
0.751
0.751
1.11.5
1.52
1.11.5
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)9.7

Shkarkime

Fletë pjesësh këmbimi PQ 70

Tabela e pamjeve të shpërthyer dhe e pjesëve rezervë të pesë versioneve të pompës Pedrollo PQ 70.

Shkarkime (3.66M)

Fleta e të dhënave PQ

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo pompat e serisë PQ

Shkarkime (564.95k)